Najlepsze etui na telefon Samsung S10 Plus

Znalezienie odpowiedniego etui na telefon staje się nie lada wyzwaniem. Setki, jeśli nawet nie tysiące wzorów do wyboru potrafią wywołać zawrót głowy. Samsung Galaxy S10 plus to telefon, który, mimo iż wygląda naprawdę świetnie, to wymaga jednak odpowiedniej ochrony. Jakie etui na telefon Samsung S10 plus będzie najlepszym wyborem?

Etui z klapką chroniącą ekran

Etui na telefon jest w stanie spełniać aktualnie mnóstwo funkcji. Podstawową funkcją jest oczywiście ochrona telefonu przed uszkodzeniami podczas upadku. Jednak producenci pokrowców na telefon poszli o krok dalej. Etui z dodatkową klapką, która poza użytkowaniem zakrywa ekran jest wyjątkowo dobrym rozwiązaniem w momencie, gdy telefon jest przenoszony w kieszeni, bądź torebce z innymi przedmiotami. Jeśli zatem pamiętasz sytuację, w której plułeś sobie w brodę przez to, że klucze porysowały Ci ekran telefonu, ten rodzaj etui na Samsung S10+ będzie zdecydowanie odpowiednim wyborem. Ponadto takie etui posiadają często na dodatkowych klapkach okienko, przez które można zobaczyć podstawowe informacje takie jak godzina, data, stan baterii i powiadomienia bez potrzeby otwierania etui.

Świecące Etui

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zgubić telefon w domu, a następnie szukać go przez wiele godzin zastanawiając się nad tym, pod którą dokładnie kanapą się znajduje? I tutaj producenci etui poszli o krok do przodu. Są bowiem ekrany etui, które w momencie, gdy telefon dzwoni podświetlają się na różnokolorowe LEDowe kolory. Telefon z takim podświetleniem jest o wiele bardziej widoczny, dzięki czemu o wiele łatwiej go znaleźć. Bezcenne rozwiązanie, jeśli cenisz sobie czas i nie chcesz go marnować na szukanie telefonu.

Pancerne Etui

Czasami zwykła ochrona telefonu nie wystarcza. Samsung Galaxy S10 plus to, co prawda wytrzymały telefon, ale w sytuacjach kryzysowych nawet on może uklęknąć przed potęgą betonu. Jeśli więc zdarza CI się upuszczać telefon nazbyt często, to warto się zaopatrzyć w etui, które posiada best quality replica watchknockoff watches dodatkowe wzmocnienia zabezpieczające telefon podczas upadku. Pancerne etui na telefon jest co prawda droższe od zwykłego, nie mniej na pewno będzie tańsze niż wymiana ekranu szczególnie w takim telefonie jak S10 plus.

Etui z kieszonkami

Rozwiązanie dla Ciebie, jeśli nie masz gdzie schować najważniejszych dokumentów takich jak karta kredytowa, dowód osobisty, czy też prawo jazdy. Producenci etui i tutaj znaleźli rozwiązanie, oferując pokrowce z dodatkowymi kieszonkami, które są dostosowane do tego, by w sposób subtelny przechowywać najważniejsze dokumenty tuż przy telefonie. Bardzo przyjemna opcja, która potrafi zaoszczędzić miejsca w kieszeni, a dodatkowo trzymać dokumenty cały czas przy sobie bez większych obaw o ich uszkodzenie, lub zniknięcie w niewyjaśnionych okolicznościach.Dzięki powyższemu artykułowi możemy polecić Ci najnowsze sukienki.Shop dress w różnych długościach, kolorach i stylach na każdą okazję od Twoich ulubionych marek.

Tworzywa używane przy produkcji Etui

Świat poszedł do przodu, aktualnie gumowe etui nie jest już jedyną opcją na telefon. Dla bardziej wymagających są etui z dodatkiem aluminium. Z kolei dla tych, którzy chcą łączyć funkcjonalność ze stylem są do wyboru pokrowce skórzanie, lub te wykonane z drewna. Jeśli sobie jednak cenisz oryginalny wygląd telefonu, to zawsze możesz skorzystać z przezroczystych płytek PCV, które nie będą w żaden sposób zakrywać wyglądu Twojego telefonu. Ostateczna decyzja należy jednak do Ciebie, a te i inne rodzaje pokrowców na Samsung Galaxy S10 plus znajdziesz na stronie Etuo.pl. Trzymamy kciuki za odpowiedni wybór oraz za to, by Twój nowy telefon jak najdłużej cieszył Cię swoją funkcjonalnością i niebanalnym wyglądem.