Ranking: TOP5 etui do Huawei P Smart

Telefon jest narzędziem, które od czasu zakupu towarzyszy nam często przez lata. Dlatego warto zadbać, by był odpowiednio zabezpieczony. Huawei P Smart jest smartfonem stosunkowo niewielkim. Ważne jest więc, by dobrane do niego etui było smukłe i zachowywało wszelkie jego walory użytkowe, chroniąc przy tym cenną zawartość. Jakie etui do Huawei P Smart okaże się właściwe dla Ciebie? Przedstawiamy ranking pięciu najlepszych.

5. Etui na telefon Aluminium Fantastic – czarny marmur

Ranking etui na Huawei P Smart otwiera case z serii Aluminium Fantastic. Nie mogło go tutaj zabraknąć z kilku względów. Nie tylko odznacza się oryginalnym wykończeniem przypominającym elegancki marmur, ale łączy to doskonale z barierą dla uszkodzeń mechanicznych. Etui jest wykonane z trzech najwyższej jakości materiałów, których połączenie gwarantuje oprócz estetyki również bezpieczeństwo. Ranty z utwardzanego termoplastycznego poliuretanu usztywniana plastikową płytką, zewnętrzna aluminiowa płytka wzmacniająca całość konstrukcji oraz gładki, przyjemny w dotyku materiał unikalnej grafiki z tyłu sprawiają, że etui jest nie tylko odporne na wstrząsy i uszkodzenia, ale jest również bardzo podatne na zmywanie ewentualnych zabrudzeń. Boki zaś pokryte są drobnymi wypustkami zapewniającymi pewny chwyt nawet w kontakcie z wilgotnymi dłońmi.

4. Etui na telefon Wood Case – orzech amerykański

To etui do Huawei P Smart udowadnia, że nawet tak prosta rzecz, jak case do telefonu można zamienić w małe dzieło sztuki. Jeśli oprócz walorów ochronnych bardzo istotny dla Ciebie jest również projekt, to etui z całą pewnością spełni Twoje wymagania. Wykonane zostało z wysokogatunkowego drewna z tyłu, którego fakturę wyczujesz pod palcami. Każde etui ze względu na unikalny układ słojów, poczujesz nieco inaczej. Aby zapewnić telefonowi bezpieczeństwo, designerskie drewno współgra z rantami z TPU mającymi za zadanie amortyzować każdy upadek urządzenia, a obwódka z elastycznej gumy silikonowej pokryta wypustkami, dostarczy pewności chwytowi. W celu jeszcze większego wzmocnienia produktu zastosowano plastikową płytkę, dzięki której energia upadku pochłonięta zostanie przez nią, nie przez Twój telefon.

3. Huawei P Smart (2020) – zaprojektuj etui SoftFlex – czerwony

Etui dla artystycznych dusz. Jeśli chcesz wyrazić siebie i swój wyjątkowy charakter, świetną okazją, by to zrobić jest zaprojektowanie swojego własnego silikonowego etui. Elastyczny, miękki w dotyku materiał oznacza łatwość zakładania i zdejmowania oraz wysoką amortyzację przy wstrząsach i upadkach. Dedykowane dla Twojego Huawei P Smart wycięcia na złącza pozwolą phone case xrpurchase licenseiced out replica watches cheap Ci korzystać z ładowarki oraz słuchawek bez żadnych ograniczeń. Co jednak najważniejsze, to Ty decydujesz, jak Twoje etui będzie wyglądać. Wspólne zdjęcie z miłością życia na tyle etui? A może inspirujące słowa, które każdego dnia motywują Cię do działania? To droga, na której ograniczeniem pozostaje jedynie wyobraźnia.Ten post jest sponsorowany przez naszych partnerów Wigs

2. Etui na telefon Flip Fantastic – piwonie

Zdaniem niektórych pokrowce z klapką mają dziś solidnych konkurentów innego rodzaju i nie są już tak popularne jak kiedyś. Najprawdopodobniej osoby te nigdy nie trafiły na to etui. To, co wyróżnia kabury z klapką od innych to dodatkowa ochrona, która obejmuje już nie tylko tył i boki urządzenia, ale również front. Nawet bez stosowania specjalistycznego szkła ochronnego poczujesz błogi spokój w przypadku upadku urządzenia, niezależnie od kąta spadania. Ogromnym atutem omawianego etui jest unikalny, pełen kolorów wzór, którym okraszone jest każde etui serii Flip Fantastic. W połączeniu z elegancką eko-skórą przywodzi na myśl luksus. Który nieczęsto łączy się z praktycznością tak dobrze, jak tutaj.

1. Etui na telefon Graver Case – miedziany – serce

Jest to z pewnością etui Huawei P Smart, które najbardziej poruszyło moje serce. Nie tylko ze względu na bardzo oryginalny precyzyjnie wykonany grawer, w niebanalny sposób przedstawiający ludzkie serce. Również z uwagi na to, że jest on zamknięty w pancernym, aluminiowym etui. Jeśli szukasz pokrowca, który rewelacyjnie wygląda i zapobiegnie uszkodzeniu telefonu podczas upadków, ten wybór najprawdopodobniej będzie dla Ciebie najlepszy. Jeśli interesuje Cię inna grafika, kolekcja Graver Case oddaje w Twoje ręce wiele różnych, tematycznych wzorów, które tak jak ten przyciągną wzrok każdego, przy kim wykonujesz telefon.