Najlepsze etui na Xiaomi Mi 9

Sposób na personalizację urządzenia, a może na ochronę go przed uszkodzeniami? Niezależnie od tego, w jakim celu decydujesz się na zakup pokrowca do telefonu, powinieneś wiedzieć, który z dostępnych modeli zasługuje na Twoją uwagę. Przedstawiamy zestawienie najlepszych etui Xiaomi Mi 9 – zobacz, dlaczego warto je zamówić!

Wielofunkcyjne etui książkowe

Pierwszą pozycję w rankingu zajmują pokrowce książkowe. Ich wielofunkcyjność sprawia, że telefony Xiaomi Mi 9 chronione są z każdej strony. Etui z klapką typu Wallet Book ma utwardzane wnętrze, które dopasowuje się do urządzenia i posiada wszystkie wycięcia niezbędne do podpięcia ładowarki, czy swobodnej rozmowy telefonicznej. Ruchoma klapka sprawia, że zarówno boki, tył, jak i przód smartfona są chronione. Magnetyczne zapięcie chroni ekran przed zarysowaniami, utrzymując klapkę w wybranej pozycji, a wykonane na niej wycięcia pozwalają na przechowywanie dowodu osobistego, czy kart płatniczych. Etui jest więc wielofunkcyjne!

https://www.etuo.pl/etui-xiaomi-mi-9-etuo-wallet-book

Przezroczysta obudowa o wybranym designie

Alternatywą dla książkowych pokrowców do Xiaomi Mi 9 jest etui o mniej zabudowanej formie. Tradycyjna, silikonowa obudowa równie dobrze chroni urządzenie przed rysami, stłuczeniami i pyłem. Bardzo szybko się je zakłada, a dodatkową zaletą jest możliwość zakupu najbardziej różnorodnych wzorów – od jednokolorowych pokrowców, aż po abstrakcyjne grafiki. Jeśli jednak podoba Ci się fabryczny kolor telefonu, to nie musisz z niego rezygnować. Wybrane do Xiaomi Mi 9 etui może być bowiem przezroczyste z delikatnym zdobieniem, przez co cieszyć się będziesz mógł ochroną telefonu i jego pierwotnym wyglądem. Polecamy, by silikonowe etui łączyć ze szkłem hartowanym na powierzchni ekranu dla jeszcze większej ochrony urządzenia.

https://www.etuo.pl/etui-xiaomi-mi-9-etuo-crystal-design

Pokrowiec, który zaprojektujesz sobie sam

Jeśli z kolei żaden z dostępnych modeli Ci się nie podoba, to etui na telefon Xiaomi Mi 9 możesz zaprojektować sobie sam! Taką możliwość daje między innymi strona etuo.pl. Internetowy kreator pozwala umieszczać zamawiającym dowolną grafikę lub tekst na pokrowcu, przez co staje się on niepowtarzalny. Projektowanie jest bardzo proste – po wybraniu obrazu lub tekstu wystarczy ustalić jego położenie na etui i gotowe. Nadruk umieszczony zostanie na tylnej klapie pokrowca, pozostawiając jego boki transparentnymi. Silikonowe, elastyczne etui dopasowuje się do specyficznej budowy Xiaomi Mi 9, doskonale chroniąc telefon przed zarysowaniami, czy brudem. Warto zdecydować się na ten case, gdy zależy Ci na spersonalizowaniu własnego urządzenia.

https://www.etuo.pl/etui-xiaomi-mi-9

Opisywane produkty kupisz między innymi na stronie etuo.pl. Wybierz model, który nie tylko ochroni Twój telefon przed uszkodzeniami, lecz dodatkowo pozwoli Ci na wyrażenie siebie!